Czym kierować się przy wyborze kleju do tipsów?

Każda kobieta chce mieć zadbane paznokcie oraz ręce. Niestety fizyczna praca, lub słabe paznokcie wpływają na to, że nie mogą osiągnąć wymarzonego efektu. Jednak, aby cieszyć się z upragnionego efektu długich i pięknych paznokci można zastosować tipsy. Dzięki odpowiedniemu nakładaniu, a przede wszystkim kleju, możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu, który będzie cieszył oko i wzbudzał zazdrość wśród innych kobiet.

Najważniejsze jest to, aby tipsy były dobrze przymocowane do naturalnych paznokci. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na klej do sztucznych paznokci. Przy wyborze klejów do tipsów najważniejsza jest jego siła, ale również szybkość wysychania oraz sposób aplikacji. Ważne jest też to żeby nie kupować kleju w pobliskim kiosku, gdyż zniszczy on płytkę paznokci

Szybko czy wolno schnący klej do tipsów – który wybrać?

Kosmetyczki oraz osoby, które z wprawą zakładają tipsy mogą wybrać kleje wysychające bardzo szybko. Jednak, jeżeli ktoś nie ma doświadczenia, to powinien zastanowić się nad środkami wolniej wysychającymi. Dzięki temu możliwe jest delikatne manewrowanie sztucznym paznokciem, żeby idealnie dopasować go. Ważne jest też to, żeby nie pozostawić na palcu lub tipsie śladu po kleju, gdyż są one nieestetyczne. Istotną sprawą jest też gęstość tej substancji. Najważniejszy jest umiar, zbyt gęsty lub rzadki klej może zepsuć efekt końcowy.

Jak i czym aplikować?

Najwygodniejszą opcją są kleje, które posiadają pędzelek. Dzięki temu możliwe jest równomierne rozprowadzenie preparatu na paznokciu. Istotne jest też to, że taki sposób pozwala ograniczyć powstawanie pęcherzyków powietrza. Równie dobrze, co pędzelek, spisze się aplikator w formie pisaka. Najlepszym rozwiązaniem będzie wypróbowanie obu rodzajów aplikatora i wybrać ten, które będzie bardziej wygodny.

Gdy już zostanie podjęta najważniejsza decyzja, czyli wybór kleju, to można poruszyć wyobraźnię. Wystarczy zdecydować się na pożądany kształt paznokcia, kolor oraz wzór, a później cieszyć się z wypielęgnowanych paznokci i wymarzonego efektu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ