modna męska fryzura
fot. pexels.com

Wielu panów zastanawia się, czy w fryzurze, które są trendy będzie im do twarzy. Inni z kolei mają problem, aby dobrać odpowiednie uczesanie dla siebie i pozostawiają włosy takimi, jakie są z natury. Dobór idealnej fryzury męskiej nie musi spędzać nam snu z powiek.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/meska-fryzura/

Jakie fryzury są modne?

Obecnie wiele fryzur męskich przeżywa swój renesans. Krótko ostrzyżone boki i tył głowy wraz z kępką włosów na czubku to niepodważalny hit. Kolejną fryzurą, na którą bardzo często decydują się panowie, są dłuższe włosy, zaczesane elegancko do tyłu na gumę, żel lub pomadę – takie uczesanie bardzo pasuje wszystkim brodaczom.

Jeśli jednak chcemy wprowadzić powiew świeżości i młodzieżowego stylu, możemy pomyśleć o krótko podgolonej głowie z pasmem dłuższych włosów, idących przez środek. Takie długie pasma latem możemy związać w kitkę i będziemy prezentować się bardzo modnie.

A może zapuszczacie włosy? To coraz rzadszy widok, ale wciąż wielu panów decyduje się na to, by mieć długie włosy. Taka fryzura wymaga większej pielęgnacji oraz systematycznego podcinania końcówek, ale zdecydowanie warto, gdyż niektóre z pań bardzo lubią długowłosych mężczyzn.

Fachowa porada

Chcąc zmienić swoje uczesanie należy rozpocząć od sprawdzenia aktualnego katalogu fryzur męskich, które są dostępne w Internecie, aby znaleźć dla siebie inspirację. Można również przejrzeć ulubionych aktorów lub sportowców i sprawdzić, jakie uczesanie nam się podoba. Następnie z zapisanym zdjęciem w telefonie należy udać się do salonu fryzjerskiego, w którym doradzą nam, czy taka fryzura będzie odpowiednia do kształtu naszej twarzy.

Decyzja podjęta!

Pamiętajmy o tym, że gdy zdecydujemy się na ścięcie włosów i konkretną fryzurę, po wyjściu z salonu fryzjerskiego, będziemy musieli jeszcze o nią dbać. Zapytajmy fryzjera o poradę, jak układać włosy, jakich kosmetyki do pielęgnacji używać oraz kiedy umówić się na kolejne strzyżenie. Zadbane włosy to piękne włosy, które podkreślą nasz styl i charakter.

Przeczytaj też:http://www.morzeurody.pl/jak-dobrac-odpowiedni-krem-z-filtrem-do-naszej-skory-twarzy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ