Idealnie dobrana bluzka jest połową sukcesu

Nie ma ludzi idealnych, co oznacza, że nie ma również figur idealnych. Szkopuł tkwi jedynie w tym, aby podkreślić swoje walory i zakryć drobne niedoskonałości. Na początku warto przyjrzeć się swojej bluzce i zadać sobie pytanie, czy dzięki niej jest się atrakcyjniejszą, czy wręcz przeciwnie. Poznaj rady, które raz poznane, już nigdy nie wylecą z głowy.

Dobierz odpowiednią bluzkę

Potrzeba dużo samokrytycznego spojrzenia, aby przyznać się, że w danej bluzce wygląda się źle. Dlatego warto wiedzieć, że bluzki z dekoltem w serek sprawdzają się u osób z szerokimi ramionami. Powodują one, że powstaje efekt wysmuklający. Takich magicznych sztuczek jest znacznie więcej. Kolejną jest stosowanie wzorzystych bluzek, np. w kwiaty, przez osoby z małym biustem. Dodatkowo warto wiedzieć, że pomocne mogą być falbany, czy różne aplikacje w okolicach biustu. Osoby z lekko odstającym brzuchem powinny wybierać długą tunikę z luźnym dołem, aby nie podkreślić swojej niekorzystnej sfery. Marząc o talii osy można zastosować jeden prosty trik, czyli ubrać bluzkę z gumką, szerokim ściągaczem lub z paskiem w talii. Warto, więc podkreślać swoje zalety. Dla posiadaczek dużego biustu podstawą będą bluzki z dekoltem w kształcie litery V. Posiadaczki pięknej, długiej szyi nie powinny jej dodatkowo wydłużać, a raczej sprawić, że stanie się kusząco smukła. Dobrym rozwiązaniem jest dobranie do bluzki szala, czy długiego naszyjnika.

Najlepszy dekolt dla ciebie

Niech dekolt przyciąga tylko zachwycone spojrzenia, w tym celu konieczne jest przestrzeganie prostych zasad. Dekolt hiszpański idealnie sprawdzi się przy małym biuście, ale także u osób z szerokimi biodrami. T-shirt z dekoltem w łódkę nada się u drobnych pań oraz tych z długą szyją. W dekolcie karo zachwyci każda kobieta z dużym biustem i krótką szyją. Jednak przydatna może tu okazać się bardotka. Dekolt w szpic w kształcie litery V zakryje szerokie ramiona, czy też zbyt duży biust.

Jeżeli chcemy, prócz wygody zyskać atrakcyjny wygląd warto dostosować się do tych prostych zasad. Dzięki nim pojawi się większa pewność siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ