jaka fryzura mi pasuje

Każdy z nas dba o swoją fryzurę. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w wieku szkolnym, maturalnym czy dorosłym. Również osoby w podeszłym wieku dbają o to, by ładnie wyglądały. Fryzura dużo mówi o człowieku. Często w rozmowach towarzyskich mówimy ze znajomymi o fryzurze kolegi czy koleżanki. Również sami myślimy, jaka fryzura mi pasuje najbardziej. Zastanawiamy się, czy zrobić sobie grzywkę, przedziałek, warkocz, a może ściąć się na łyso. Fryzura to całkowicie indywidualna sprawa każdego zainteresowanego. Nie istnieje takie pojęcia jak zła fryzura. Oczywiście, nie wszystkim może podobać się dana fryzura, ale to nie znaczy, że jest ona zła i trzeba ją krytykować. Każdy ma prawo mieć taką fryzurę, która będzie przez nas lubiana i w pełni akceptowana. Taka, w której będziemy czuć się dobrze i komfortowo. Wreszcie taka, która pokaże nasz charakter i codzienny styl życia.

jaka fryzura mi pasujeFryzura w pracy

Otrzymałaś lub otrzymałeś właśnie angaż w poważnej firmie biznesowej na stanowisku kierownika? A może będziesz odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z klientem w branży telemarketingowej? Czy też wybrałeś pracę związaną z przedstawicielstwem handlowym i codziennie spotykasz się z klientami w celu sprzedaży danego towaru? Zwykle fryzura w pracy nie jest ściśle określana i wymagana przez danego pracodawcę. Oczywiście, nie zafarbujemy swoich włosów na czerwono i zawijając w kucyk pójdziemy do pracy na stanowisku dyrektora biura. Wszystko musi być w granicach rozsądku. Jeśli chodzi o pracę biurową, kobiety często muszą poprawiać swoją fryzurę przed na przykład jakimś spotkaniem z klientem biznesowym. W tym celu każda kobieta powinna wiedzieć, że niezbędnym przedmiotem, który powinna mieć w swojej torebce jest niewątpliwie swój ulubiony grzebień, który pozwoli na szybko uczesać się przed spotkaniem. Jeśli dana kobieta przychodzi do pracy z rozpuszczonymi włosami, warto zawsze mieć ze sobą również gumkę do włosów. Wtedy przed ważnym wydarzeniem w firmie można pozwolić sobie na szybkie spięcie włosów. Dzięki temu nie będziemy denerwować się, że na spotkaniu nasza fryzura jest nie do końca właściwa.

Fryzura w domu

Zdecydowanie mniejszą uwagę poświęcamy naszej fryzurze podczas przebywania w naszym mieszkaniu. Wówczas najczęściej spinamy włosy podczas prac domowych lub przydomowych, a przed snem je rozpuszczamy. Po prostu nie przykładamy do tego tak dużej wagi, aniżeli jest to w przypadku wyjścia do pracy, do znajomych, kościoła czy na fajną imprezę integracyjną. W domu nie zadajemy sobie pytania, jaka fryzura mi pasuje, bowiem pasuje dosłownie każda.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ