Jakie buty na jesień?

Rozpoczęła się jesień – dla jednych piękna pora roku, kojarząca się ze zbieraniem kasztanów i złotymi liśćmi, dla innych zaś z ciemnością i deszczem. Jakie buty na jesień kupić to wspólny problem zarówno miłośników jesieni, jak i tych, których przyprawia ona o chandrę. Postaramy się wskazać rozwiązanie obu grupom.

Co w modzie piszczy?

Rozpoczęcie każdego sezonu niesie za sobą nowe trendy – jedne są zupełnie świeże, inne zaś przechodzą ze starszych kolekcji, często należąc do kanonu modeli klasycznych, czyli modnych zawsze i niezmiennie. Sezon jesień- zima 2016, który właśnie nadszedł, proponuje nam modele obuwia, które mają pogodzić zapewnienie ciepła i komfortu z obowiązującym obecnie designem. W tym sezonie modne są toporne i mocne buty, o grubych podeszwach i szerokich, stabilnych obcasach. Zamiast delikatnych kozaczków zdecyduj się na buty inspirowane wojskowymi traperami – założone do sukienki lub swetra oversize będą stanowić jedną z najmodniejszych obecnie kombinacji. Na czasie są również desenie nawiązujące do zwierzęcych łusek lub łat (wężowe, lamparcie, tygrysie), a także klamry, sznurowania i wyciągnięte języki.

Jak dobrać jesienne obuwie?

Obuwie na czas jesieni powinno być przede wszystkim ciepłe i wygodne; zaczyna się czas deszczy i wiatrów, warto zadbać zatem o to, aby nasze stopy nie były przemoczone ani narażone na uraz na śliskim podłożu. Przed zakupem dobrze jest sprawdzić wzory i kolory posiadanych płaszczy i kurtek, aby całość uzupełniona nowymi butami była dobrze dobrana i prezentowała się nienagannie. Czasem wystarczy jeden dodatek w postaci np. szalika – komina lub zgrabnego beretu, aby połączyć elementy garderoby, które pozornie wydają się być z innych bajek. Istotny też jest styl życia i przemieszczania się, jaki preferujemy; przykładowo, osobom jeżdżącym na co dzień komunikacją miejską odradzamy bardzo wysokie obcasy ze względu na brak wygody takiego rozwiązania. Zakup porządnych butów na jesień to często spory wydatek, dlatego wart jest dokładnego przemyślenia. Aby zbytnio nie obciążyć nim swojego domowego budżetu, dobrze jest użyć kodów rabatowych, które znacznie obniżają cenę zakupów dokonanych drogą online.
Więcej szczegółowych informacji o obowiązujących trendach i doborze jesiennego oraz zimowego obuwia można przeczytać tutaj – http://www.tanio.co/magazyn/znajdz-zalando-buty-damskie-idealne-jesien-zime.html .

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ