Jakie torebki są najmodniejsze w 2016 roku?

Torebka to element, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie udanej stylizacji. Jej najmocniejszą stroną jest bez wątpienia funkcjonalność oraz mnogość rodzajów i wzorów. Zawsze można wybrać coś odpowiedniego. Przed zakupem nowej torebki warto wcześniej dowiedzieć się, jakie kolory, wzory i fasony są aktualnie modne.

Przede wszystkim wzór

Koniec z nudą, w 2016 roku królują torebki w rozmaite wzory i nadruki. Czym bardziej odważny i fantazyjny print, tym lepiej. Mogą to być kwiaty, postacie z komiksów, geometryczne elementy, panterka lub zebra. Najlepiej żeby motyw z torebki wiązał się z ubraniem. Wtedy pożądany efekt zostanie osiągnięty.

Jaki fason wybrać?

Najmodniejsze są torebki- podkowy lub półksiężyce. Na dalszy plan schodzi kolor i wielkość. Najważniejszy bowiem staje się kształt. Wielu osobom może się wydawać, że to rozwiązanie jest zbyt odważne. Jednak warto zastanowić się nad tym, bo efekt będzie zdumiewający i wyjątkowy. Modne są również mini torebki, do których nie zmieści się nic poza telefonem komórkowym, dokumentami oraz pieniędzmi. Dla zwolenniczek większego komfortu jest dobra wiadomość, ponieważ mogą wybrać ciągle modne plecaki.

Który kolor będzie najlepszy?

W tym sezonie króluje biel oraz delikatne pastele. Jednak, aby przełamać nudę i monotonnie dodawane są element o mocniejszych, bardziej landrynkowych barwach. Oprócz tego hitem jest kolor kobaltowy, fuksja, cytrynowy oraz karmelowy. Ciągle uznaniem cieszą się metaliczne odcienie.

Diabeł tkwi w szczegółach

Sporą rolę w tym sezonie odgrywają dodatki, które są dołączane do torebek. Najchętniej wybierane są łańcuchy oraz miękkie futerko, które często występuje w roli pompona. Ciągle hitem są frędzle, ale zupełną nowością jest noszenie dwóch torebek jednocześnie lub torebki i plecaka.
Dzięki dodaniu dodatkowych elementów torebka stanie się bardzie efektowna i wyjątkowa. Nabierze też indywidualnego charakteru, przez co będzie się wyróżniać oryginalnym stylem, a przechodnie będą oglądać się z zaciekawieniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ