Okulary dobrane do Twojej urody

Jak odpowiednio dobrać okulary, by podkreślały naszą urodę? Wystarczy poznać kilka sprawdzonych sposobów, by nie mieć problemów z ich wyborem, a także cieszyć się z uroków życia, widząc lepiej!

Czerpanie okularowych inspiracji 

Okulary definiują Twoją twarz i mogą dodać lub odjąć urody – nasz wzrok  w pierwszej kolejności szuka oczu drugiego człowieka, stąd też idealny wybór okularów jest tutaj kluczowy. Szukając swojego ideału, jeśli chodzi o okulary korekcyjne, możesz zainspirować się stroną: https://www.opticdesign.pl/16-okulary-korekcyjne, na której znajdziesz większość dostępnych na rynku kształtów, rozmiarów czy też stylów okularów. To właśnie z takich stron możesz dowiedzieć się, jakie okulary obecnie są w modzie, i czy któreś z widniejących na stronie mogą stać się Twoimi ulubionymi – bo przecież nie warto ograniczać się do jednej pary! Strony internetowe z okularowymi inspiracjami zazwyczaj przedstawiają najnowsze trendy, szczególnie jeśli chodzi o markowe okulary od projektantów.  

Dobieranie okularów do kształtu twarzy

Bardzo często mamy problem z dobraniem okularów (nie tylko korekcyjnych) do naszego kształtu twarzy. Nierzadko zdarza się, że jesteśmy tym sfrustrowani, szczególnie na wakacjach, gdy okulary przeciwsłoneczne kupujemy na ostatnią chwilę! Dlatego też warto wcześniej podpatrzeć, jakie modele najbardziej nam się podobają, przykładowo pod adresem: https://www.opticdesign.pl/15-okulary-przeciwsloneczne, by potem stacjonarnie je przymierzyć bądź zamówić kilka par według obowiązującego schematu – okulary duże, z większymi oprawkami i szkłami, będą pasowały do osób o szerszej twarzy, te mniejsze natomiast będą doskonale wyglądały na szczuplejszych twarzach. Oczywiście warto zwracać uwagę także na to, czy zależy nam na klasycznym wyglądzie oprawek czy tzw. kocich oczach wysmuklających optycznie twarz.  

Twoje okulary, Twój styl

Ważne jest również dobranie okularów do własnego stylu. Jeśli na co dzień nosimy się bardzo elegancko, nasze okulary powinny podkreślać naszą elegancję. Natomiast gdy częściej ubieramy się na sportowo, powinniśmy wybierać raczej okulary kanciaste, sportowe, zazwyczaj z plastikowymi oprawkami. Warto także zwrócić uwagę na markowe, oryginalne okulary (zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne), które przez internet możemy zakupić o wiele taniej. Kupowanie okularów w sprawdzonych i renomowanych sklepach online jest istotne przede wszystkim ze względu na ochronę przeciwsłoneczną szkieł w przyciemnianych okularach oraz z uwagi na potwierdzoną oryginalność oprawek, ponieważ lepiej wydać pieniądze na unikalne, bezpieczne okulary od projektanta niż posiadać wiele replik, które mogą okazać się niebezpieczne dla naszego wzroku. Zakupy online w popularnych sklepach optycznych są także wygodniejsze i oszczędzają nasz czas – wyboru możemy dokonać wszędzie, a każda ubezpieczona przesyłka dotrze do naszego domu bez obaw o uszkodzenie. Do tego dochodzi wiele kodów rabatowych i promocji – optyk online jest zatem najwygodniejszym rozwiązaniem! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ