pasemka ombre

Nadchodzący ciepły, letni czas to wręcz idealna pora na rozjaśnienie naszego koloru włosów. Niektóre kobiety jednak obawiają się jednorazowego farbowania włosów na całej ich długości. Jest na to przygotowane, idealne rozwiązanie, w postaci pasemek ombre. Jasne blond pasemka z przodu twarzy i na końcówkach dodadzą twoim włosom niepowtarzalnego charakteru, który jednoznacznie będzie kojarzył się z latem i upalnym słońcem. Warto pamiętać, że ta fryzura nie wymagaja poprawek co kilka tygodni, więc nadaje się również na długie, pełne znakomitych wrażeń wyprawy. Na pasemka ombre decyduje się coraz więcej kobiet nie tylko w Polsce, ale również w Europie, a także na całym świecie. Dzięki ombre kobiety mają efekt włosów jak gdyby pokrytych promieniami słońca. Fryzura oryginalna, modna, a przy tym niezwykle ciekawa.

pasemka ombreNaturalna, delikatna świeżość

Farbowanie włosów to jeden z najpopularniejszych sposobów nie tylko na szybkie odświeżenie swojego wyglądu, ale także bardzo znaczą zmianę swojego wizerunku. Jednak warto pamiętać, że ostateczny efekt zależy od rodzaju podjętej koloryzacji. Kobieta może sama wybrać technikę koloryzacji. Efektem ombre, na które czeka każda zainteresowana kobieta, jest bowiem subtelne rozjaśnianie włosów, które w rezultacie daje efekt naturalności, świeżości i delikatności. W tym momencie warto dodać, że ombre to swego rodzaju pewna odmiana balejażu, która ostatecznie polega na umiejętnym łączeniu różnych odcieni jednego koloru. Bardzo ważne jest przy tym, aby zachować efekt naturalności i lekkości. Tego rodzaju farbowanie charakteryzuje się swobodnym przejściem z ciemniejszych tonów w jaśniejszy kolor, mniej więcej w połowie długości włosów.

Cel koloryzacji

Podstawowym celem ombre jest zdecydowanie rozjaśnienie fryzury poprzez zafarbowanie końcówek i pojedynczych pasm tworzących świetliste refleksy. Całość powinna odznaczać się naturalnością i lekkością. Kobieta powinna być bardzo zadowolona, że zdecydowała się właśnie na ten krok. Bardzo ważne jest istotny fakt, aby przed rozpoczęciem farbowania obciąć zniszczone końcówki włosów. Niestety, koloryzacja dodatkowo może osłabić włosy, które już wcześniej były zniszczone, dlatego tak ważne jest podcinanie włosów i używanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Ponadto, jeśli farbowanie zostanie wykonane w prawidłowy sposób, włosy nie ulegną dużemu uszkodzeniu. Ładnie zadbane włosy spowodują, że kobieta będzie się czuła komfortowo w danym towarzystwie i podczas sytuacji biznesowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ