pociągła twarz

Jesteś posiadaczką pociągłej twarzy? Zastanawiasz się jaka fryzura i jaki makijaż do niej pasują i czego powinnaś używać, aby lepiej wyglądać? Przede wszystkim pociągła twarz jest świetna pod wieloma względami! Można ją modelować za pomocą kosmetyków w taki sposób, że będziesz mogła wyglądać niczym modelka lub gwiazda! Pasuje do ciebie także wiele różnorodnych fryzur! Tak naprawdę to od ciebie zależy, jaki makijaż i jaką fryzurę sobie dobierzesz! Bo w zasadzie do wyboru masz multum możliwości!

Jaki makijaż?

pociągła twarzJeżeli jesteś posiadaczką pociągłej twarzy, to zdecydowanie możesz eksperymentować z konturowaniem jej. Każdy rodzaj bronzera, rozświetlacza czy różu jest dla ciebie dobry! Możesz malować na swojej twarzy kontury, które nadadzą jej bardziej stanowczego wyglądu! Oczywiście, aby twoja pociągła twarz była w pełni wyrazista, oprócz konturowania musisz wykonać jeszcze inne kroki! Pamiętaj o podkreśleniu oczu oraz brwi, bez tego się nie obejdzie. Możesz zatem swobodnie eksperymentować ze swoim wyglądem!

Makijaż ma za zadanie wydobyć z ciebie piękno, które już w tobie się znajduje. Podkreślaj zatem za jego pomocą swoją urodę, jednak nie przesadzaj, chyba że lubisz bawić się makijażem i swoim wyglądem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków, będziesz w stanie uzyskać takie efekt, na jakim ci najbardziej zależy. Zastanów się zatem jaki chcesz mieć wizerunek i… go for it! Kup odpowiednie kosmetyki kolorowe i zacznij się nimi malować!

Jaka powinna być fryzura?

Z fryzurą osoby o pociągłej twarzy także mogą eksperymentować! Jest tyle uczesań, które możesz sobie zafundować! Wystarczy spojrzeć na te wszystkie gwiazdy, które mają pociągłą twarz! Jest ich mnóstwo, a każda z nich posiada inną fryzurę! A ty możesz brać z nich przykład jeżeli chcesz! Możesz zadecydować się na długą fryzurę – kaskadę opadających na ramiona fal, albo na fryzurę nieco krótszą, dosięgającą do brody. Możesz mieć włosy proste, falowane, kręcone. Krótkie, długie! Jakie tylko będziesz chciała. Za inspirację niech ci służą wszelkiego rodzaju gwiazdy.

Jak więc widzisz posiadanie pociągłej twarzy jest niesamowicie dobre. Możesz eksperymentować nie tylko z makijażem ale także i z fryzurą. W zasadzie codziennie możesz wyglądać inaczej! Nikt ci tego nie zabroni! Zatem wymyśl swój dzisiejszy look i go wykonaj. Piękny makijaż i fryzura, odpowiednie ubrania i już będziesz w stanie czuć się niczym milion dolarów? A kto by nie chciał się w ten sposób właśnie czuć? Przecież jest to wspaniałe uczucie!

[Głosów:6    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ