Skóra sucha jest bardzo wymagającym rodzajem skóry nie tylko w codziennej pielęgnacji, lecz także w makijażu. Oznacza to, że poza właściwym kremem do twarzy czy płynem do demakijażu, dużo uwagi powinniśmy poświęcić też na dobór najlepszego podkładu. Przykładem produktu, na który warto zwrócić szczególną uwagę jest podkład Maybelline Affinitone. Podpowiadamy, dlaczego to właśnie on dla wielu posiadaczek suchej skóry zyskał miano podkładu idealnego!

Podkład Maybelline Affinitone – makijaż i pielęgnacja 2w1!

Podkład Maybelline Affinitone zdecydowanie nie jest zwykłym kryjącym podkładem do twarzy – to podkład, który poza typową rolą makijażową spełnia też funkcję produktu pielęgnacyjnego. Obecność w składzie olejku arganowego i witaminy E sprawia, że sucha skóra ma w ciągu dnia zapewnioną dodatkową dawkę nawilżenia i odżywienia, a tym samym posiada zabezpieczenie przed nadmiernym przesuszeniem czy odwodnieniem. Wraz z regularnym stosowaniem cera staje się coraz bardziej promienna, wypoczęta, świeża i upiększona.

Maybelline Affinitone – najlepszy podkład kryjący do twarzy

Maybelline Affinitone to również kosmetyk o bardzo skutecznych właściwościach kryjących. Doskonale radzi sobie z ukrywaniem typowych dla tego rodzaju skóry zaczerwienień, podrażnień czy rozszerzonych naczynek. Dzięki wysokiej rozdzielczości pigmentom HD, produkt ten pozwala też przeciwdziałać innemu problemowi, z którym bardzo często mają do czynienia posiadaczki suchej skóry, a mianowicie: zszarzałym, zmęczonym, pozbawionym blasku i witalności kolorem skóry. Olejek arganowy i witamina E w składzie sprawiają natomiast, że z każdym dniem naturalna kondycja naszej skóry ulega poprawie.

Dobry podkład do twarzy o delikatnej konsystencji

Podkład Maybelline Affinitone to produkt o wyjątkowo delikatnej i aksamitnej konsystencji, która bardzo łatwo rozprowadza się po skórze i szybko się wchłania. Choć formuła podkładu została stworzona przede wszystkim z myślą o posiadaczkach skóry skłonnej do przesuszania i odwodnienia, to prawda jest taka, że z powodzeniem mogą z niej korzystać również posiadaczki skóry mieszanej czy normalnej. W tych dwóch ostatnich przypadkach, po podkład Maybelline Affinitone w szczególności warto sięgnąć zimą, gdy nasza skóra potrzebuje regularnego odżywiania i wyjątkowo silnej ochrony przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Jak dobrać kolor podkładu do twarzy?

Maybelline Affinitone to produkt, który może nas również zaskoczyć naturalną i bogatą gamą kolorów. W ofercie marki znajdziemy aż 8 dopasowujących się odcieni podkładów Affinitone, które są w stanie idealnie stopić się z kolorem naszej skóry, zapewniając naturalny efekt makijażu. Bardzo istotne jest to, że w przypadku braku możliwości dopasowania koloru podkładu identycznego z kolorem naszej skóry, nie musimy obawiać się, że różnica ta będzie w jakimkolwiek stopniu widoczna.

[Głosów:5    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ