L’Oreal Professionnel w trosce o pasma opracował formułę skuteczną w walce z przerzedzaniem się włosów – Serioxyl. Zestaw zawiera kilka produktów składających się na kurację przeciw łysieniu i utracie włosów, która nadaje się idealnie do pielęgnacji włosów cienkich, delikatnych i koloryzowanych. Co sprawia, że te kosmetyki wzmacniające włosy są świetnym środkiem zapobiegającym ich wypadaniu?

Serioxyl zestaw 2 – w walce o gęste włosy

Problem wypadania włosów dotyka coraz większej liczby osób. Często związane jest to z genami, bywa także, że na skutek różnych chorób tracimy każdego dnia więcej włosów, niż wynikać powinno z naturalnego procesu wymiany włosów. Silne stresy również nie działają dobrze na organizm, w tym także na pasma, które nieustannie się przerzedzają… Na szczęście jest sposób na to, by cieszyć się pięknymi, mocnymi włosami. Odpowiednio dobrana pielęgnacja może zdziałać wiele i nie tylko zapobiec dalszemu traceniu włosów, ale wzmocnić je tak, by wyglądały zdrowo. Serioxyl zestaw 2 to specjalnie skomponowana seria produktów przeciw wypadaniu włosów, które stosowane razem w znaczący sposób podnoszą jakość kosmyków, wzmacniają je i przywracają im gęstość. A co najważniejsze, można je stosować w domu, jednak najlepsze efekty osiąga się, łącząc domową pielęgnację włosów oraz zabiegi z użyciem serum Serioxyl wykonywane w salonie fryzjerskim.

Kompleksowa pielęgnacja włosów delikatnych

Rzadkie włosy można upiększyć. Pierwszym etapem w kompleksowym działaniu przeciw przerzedzaniu się włosów jest wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim w celu odnalezienia źródła problemu. Jeśli jest to kwestia genetyczna, najprościej będzie poddać się zabiegom mającym na celu wzmocnienie włosów i nadanie im gęstości. Usługa Gęstsze Włosy przeprowadzana w profesjonalnych salonach obejmuje sprawdzenie stanu włosów oraz ich gęstości oraz dobranie na tej podstawie odpowiedniego planu działań. Następnie za pomocą produktów indywidualnie dobranych przeprowadzany jest zabieg. By efekty dbania o włosy były jak najtrwalsze i jeszcze lepsze, warto kontynuować pielęgnację w domu za pomocą produktów z serii Serioxyl. Zestaw 2 ma w składzie trzy produkty, które należy stosować razem w odpowiedniej kolejności.

W skład zestawu wchodzą:

  • szampon delikatnie oczyszczający włosy i skórę głowy
  • odżywka nadająca gęstość i blask włosom
  • pianka bez spłukiwania unosząca pasma od nasady i nadająca objętość oraz pomagająca w ufryzowaniu i stylizacji włosów

Stosowanie tych trzech kroków znacząco poprawi kondycję delikatnych włosów i sprawi, że ich ułożenie oraz stworzenie ciekawej fryzury będzie łatwiejsze. Sprawdzi się też w przypadku wiotkich włosów i pasm zmęczonych farbowaniem. L’Oreal oferuje również serum Serioxyl Grubsze Włosy, które działa natychmiastowo, nadając pasmom grubość i objętość. Wszystko dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym zawartym w formule starannie opracowanej przez Dział Zaawansowanych Badań L’Oreal. Stanowi ono idealne zakończenie pielęgnacji przeprowadzonej w salonie oraz tej stosowanej w domu z produktami wchodzącymi w skład kuracji Serioxyl zestaw 2.

Serioxyl zestaw 2 i efekty jakie daje:

  • włosy do 83% gęstsze
  • pasma o 81% grubsze
  • większa objętość i zdrowe włosy

Ratunek dla cienkich włosów

Produkty przeciw przerzedzaniu się włosów z serii Serioxyl zostały opracowane z największa troską o szczegóły. Innowacyjna Intra-Cylane sprawia, że włosy otrzymują nową materię zwiększająca grubość włosa, czego efektem jest dodatkowa objętość. Incell, czyli cement międzykomórkowy, wypełnia ubytki włosa, dzięki czemu wygładza go i ułatwia ich uczesanie. Glucoboost natomiast odżywia mieszek włosa oraz elementy lipidowe kosmyków, odżywiając i wzmacniając je oraz zapewniając odpowiednią ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ