Polskie też dobre

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, jednak marka pędzli Hakuro, pomimo swojej nazwy jest polska. Ich produkty, ze względu na swoją wysoką jakość i niewygórowaną cenę osiągają wspaniałe wyniki sprzedaży w sklepach i drogeriach nie tylko w kraju.

Odpowiedz na potrzeby

W branży kosmetycznej nie odniesie się zbyt dużego sukcesu jeśli nie słucha się tego, co komunikują konsumentki. Produkty powinny być odpowiedzią na ich potrzeby i sugestie, a nie spełnieniem własnych ambicji. Pędzle Hakuro powstały dzięki współpracy ludzi pełnych pasji. Razem, wspólnymi siłami udało im się stworzyć produkty, których użytkowanie stało się przyjemnością, a nie tylko zwykłą pomocą podczas codziennych czynności. Każdy pędzel marki Hakuro posiada odpowiednio wyważone materiały, które w połączeniu ze sobą tworzą wspólną całość. Produkty dzielą się na te wykonane z włosia naturalnego oraz na te wykonane z włosia syntetycznego. To od konsumenta zależy, który z nich wybierze. Wiadomo, że pędzle do malowania stworzone z włosia naturalnego są powszechnie uważane za lepszej jakości produkty, niekiedy nawet za produkty luksusowe. Posiadając tę wiedzę projektanci pędzli Hakuro postanowili naprawić wizerunek produktów wykonanych z włosia syntetycznego i przyłożyli więcej uwagi do tego, aby były one równie dobre, co te naturalne.

Grunt to dobre wyprofilowanie

Żadnego produktu nie można nazwać dobrym, jeśli jest on źle wyprofilowany. Nakładanie makijażu jest swojego rodzaju sztuką. Jeśli malarz posiada brzydkie farby, nie równe płótno, a do tego wybrakowane pędzle, nie powstanie z tego żadne dzieło. Pędzle Hakuro przed trafieniem na rynek są dokładnie testowane przez sztab kobiet i profesjonalistów, następnie produkt jest poprawiany i dopiero trafia na półki sklepowe. Ich krawędzie w zależności od zapotrzebowania muszą być albo ostre albo zaokrąglone. Wszystkie rączki pędzli Hakuro są dobrze wywarzone, dlatego cały proces malowania jest usprawniony. Dzięki temu oszczędza się czas i nerwy podczas malowania się.

Dla kogo takie cuda?

Każdy posiada inne zapotrzebowania związane z makijażem, dlatego przed zakupem jakichkolwiek akcesoriów dobrze jest się zastanowić nad swoimi potrzebami i nie iść za głosem tłumu i mody. Większość zestawów do malowania się zawiera najpotrzebniejsze modele, bez których profesjonalny makijaż jest niemożliwy do wykonania. Zestaw 7 pędzli Hakuro posiada modele H50, H14, H24, H69, H79, H76 i H80, czyli wszystkie te, które powszechnie można nazwać podstawowymi. Idealnie spełniają swoją rolę zarówno w sferze domowych eksperymentów, jak w profesjonalnym studio wizażu, głównie ze względu na swoją wysoką jakość.

Numer jeden dla wielbicielek ładnych brwi

Aby brwi były kształtne i wyglądały świeżo, zgrabnie i naturalnie podczas procesu malowania trzeba zwrócić uwagę na szczegóły, dzięki którym można osiągnąć wymarzony efekt. Po pierwsze podczas zakupów pigmentów do brwi należy zadbać o dobry dobór pędzla Haukro do ich nałożenia. Zdecydowanie musi on być dobrze, czyli ostro ścięty, aby jego krawędzie pozwalały na profesjonale wykończenie. Ponadto powinien być mały i zgrabny, aby łatwo docierał w trudno dostępne miejsca.

Akcesoria jednorazowego użytku?

Pędzle Hakuro do makijażu należy czyścić za pomocą specjalnych środków do odkażania przynajmniej raz w miesiącu. Jest to zdecydowane minimum, które zapewnia bezpieczny make up, który nie będzie powodował tzw. wykwitów na cerze, które są z kolei powodowane przez bakterie żyjące i rozmnażające się na spodzie włosia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ