Różne rodzaje skór używanych do produkcji pasków

Paski mogą być produkowane z przeróżnych materiałów, jednak zdecydowanie największą popularnością cieszą się paski tworzone ze skóry naturalnej. Skórzane paski mają to do siebie, iż górują nad innymi modelami poziomem elegancji, wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i estetyką. Można je dopasować do wielu codziennych i formalnych stylizacji. Jakie jednak rodzaje skóry naturalnej są najczęściej wykorzystywane w procesie produkcji skórzanych pasków?

Paski ze skóry licowej – czym się charakteryzują?

Absolutnym numerem jeden na rynku są paski ze skóry licowej, które przypadną do gustu zwolennikom połączenia schludności, trwałości, solidności wykonania oraz długiej żywotności paska. Czym jeszcze odznaczają się tego typu produkty?

  • to zdecydowanie najmocniejszy i najbardziej wytrzymały rodzaj skóry naturalnej,
  • paski ze skóry licowej poradzą sobie z wieloma czynnikami zewnętrznymi i posłużą użytkownikom przez wiele lat, niezależnie od tego, czy sięgną po nie mężczyźni, czy też kobiety,
  • paski należące do tej kategorii są poddawane wielu ważnym procesom, w tym m.in. garbowaniu, piaskowaniu, a nawet lakierowaniu,
  • wersja licowa jest twarda, sztywna i niezwykle wyrazista,
  • po pewnym czasie użytkowania paski ze skóry licowej staną się bardziej elastyczne,
  • można je łączyć przede wszystkim z nieco bardziej formalnymi stylizacjami o charakterze rodzinnym i firmowym.

Wybierając męskie eleganckie paski skórzane ARUCcE nie powinno się przechodzić obojętnie właśnie obok skóry licowej. To paski, które z łatwością dopasują się do kształtu męskiej sylwetki. Śmiało można pomyśleć o wręczeniu ich bliskiej osobie w ramach wyjątkowego prezentu urodzinowego lub świątecznego. Obdarowani panowie na pewno będą z tego powodu zadowoleni.

Dwoina bydlęca – co trzeba wiedzieć o tym rodzaju skóry naturalnej?

Drugą opcją, na którą mogą postawić panie, jak i panowie jest dwoina bydlęca. To zdecydowanie bardziej miękka i wygodniejsza w użytkowaniu odmiana skóry naturalnej, po którą w zdecydowanej większości przypadków sięgają kobiety. Dwoina charakteryzuje się niesamowitą delikatnością i elastycznością, a do tego momentalnie dopasowuje się do talii użytkownika/użytkowniczki. Paski tworzone z dwoiny bydlęcej często można również zakupić w bardzo przystępnych cenach i jednocześnie nie obawiać się o to, czy po kilku miesiącach się zużyją. Nie ma o tym mowy. Dwoina bydlęca nie jest może tak trwała, jak skóra licowa, ale pod kątem wytrzymałości i elegancji na pewno nikogo nie rozczaruje. W związku z tym warto na spokojnie przejrzeć damskie paski skórzane ARUCcE i znaleźć dla siebie te, które wykonano właśnie z omawianej dwoiny bydlęcej. Nie powinno to być trudne zadanie. Takie paski warto zestawiać m.in. ze spodniami materiałowymi i w kratkę, koszulami, koszulkami typu polo i czarnymi t-shirtami. Oczywiście ostateczna decyzja będzie należeć do zainteresowanych osób, ale nie da się ukryć, że w domowej garderobie powinno się znaleźć miejsce zarówno na pasek ze skóry licowej, jak i dwoiny bydlęcej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ