Spinki do mankietów tylko na ślub i wesele?

Biżuteria to już klasyk w męskich stylizacjach. Noszą ją niemal wszyscy mężczyźni. Czy są to sznurkowe bransoletki czy nowoczesne zawieszki, wszystkie nadają odpowiedniego stylu i charakteru męskim stylizacjom. Ale co jeżeli chodzi o nasze spinki do mankietów? Czy te są jeszcze używane i noszone przez panów?

Spinki do mankietów to klasyczna i bardzo elegancka ozdoba męska. Z taką ją przynajmniej kojarzymy. Większość panów spinki do mankietów kupuje przed wielkimi uroczystościami nadchodzącymi w życiu. Ślub i wesele to dwie z nich. Ale czy spinki do mankietów muszą być zakładane tylko od wielkiego dzwonu? Czy i gdzie możemy je jeszcze założyć? Postaramy się na te i inne pytania szybko odpowiedzieć.

Klasyczne spinki do mankietów

Jeszcze do niedawna spinki męskie kojarzyły nam się z prostymi kształtami. Mężczyźni wybierali te w kształcie prostokąta, koła lub kwadratu, ewentualnie z lekkim zdobieniem w formie czarnego lub granatowego paska. Takie modele oczywiście są, były i będą, bo klasyczne kształty nigdy nie wyjdą z mody. Nakładane są na biznesowe kolacje, wesele, ślub czy bale maturalne. Noszenie spinek wymaga specjalnie do tego uszytej koszuli, która ma dziurki na spinki. Współcześnie dostanie takiej koszuli jest proste, bo praktycznie każdy sklep z męską odzieżą posiada szeroki ich wybór w przystępnych cenach. Ale czy tylko klasyki noszą panowie?

Spinki do mankietów w nowoczesnym wydaniu

Spinki do mankietów w nowoczesnym wydaniu

Klasyczne spinki do mankietów to nie wszystko. Obecnie marki męskiej biżuterii oferują nam szereg modeli do wyboru. Nie tylko tych, o których wcześniej wspomnieliśmy, tych typowo klasycznych, ale są też takie które mogą wzbudzić większe zainteresowanie. Spinki do mankietów mogą przybierać przeróżne kształty i mieć przeróżne kolory. Możesz mieć spinki do mankietów w kształcie pająka, młotka, słuchawek medycznych, znaku Zodiaku, jelenia czy postaci z ulubionego filmu Star Wars. Znajdziemy też spinki z napisami, i takie ozdobione kamieniami lub z dodatkiem drewna. Ty też możesz sam zdecydować jakie spinki chcesz mieć. Mogą to być modele wykonane dla Ciebie z indywidualnym grawerem, co sprawdzi się jeżeli chcesz sprezentować je komuś na prezent.

Prezent w postaci spinek do mankietów

Na spinkach można wygrawerować to co zechcesz. Dzięki laserowemu grawerowaniu mamy tutaj nieograniczone możliwości zdobienia. Na spinkach można zamieścić tekst, motywacyjny cytat ulubiony fragment piosenki, inicjały, znaczącą datę lub krótką dedykację. Prezent w postaci spinek do mankietów będzie pamiątką na długie lata. Wystarczy wybrać wzór i elegancki prezent dla mężczyzny gotowy.

Na jakie okazje nakładać spinki do mankietów?

Wróćmy do tego jak i na jakie okazje nakładać spinki do mankietów? Już wiemy, że ślub i wesele to jedne z nich. Biznesowe kolacje i wielkie bale również. Ale czy tylko na takie okazje można je nałożyć? Zdecydowanie nie tylko na takie. Spinki do mankietów powinni mężczyźni używać zdecydowanie częściej. Tym bardzie, że modeli, również tych młodzieżowych, jest obecnie bardzo dużo. Można je nałożyć do teatru, na kolację z żoną czy na spotkanie w rodzinnym gronie. Nie możemy tu pominąć uroczystości takich jak Chrzciny czy Bierzmowanie. Spinki do mankietów to ozdoba, która nadaje mężczyźnie indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Z klasycznego ubioru zrobi elegancki, doda stylu i klasy.

Prezent w postaci spinek do mankietów

Niech spinki do mankietów częściej goszczą w Waszych stylizacjach. Trzeba bawić się modą i korzystać z możliwości jakie daje nam współczesna biżuteria męska. Pamiętajcie, że nie tylko wesele i ślub to okazje do ich założenia. Można być eleganckim również w innych codziennych sytuacjach. Niech spinki do mankietów staną się również biżuterią na co dzień.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ