Jeśli chcesz dobrze wyglądać, wcale nie musisz ubierać się w markowych butikach oferujących ceny ubrań porównywalne z cenami dobrego sprzętu elektronicznego. Również sklepy oferujące tanie ciuszki potrafią zaskoczyć ciekawymi wzorami i modnym krojem swoich ubrań. Warto jednak w pierwszej kolejności zastanowić się nad swoim stylem, ulubionymi kolorami i dobraniem odcienia do swojej karnacji. Jeśli kochasz czerwienie, nic nie stoi na przeszkodzie abyś nosił czerwone ubrania czy dodatki, warto jednak pamiętać, że zarówno czerwony jak i wszystkie inne kolory posiadają kilkanaście odcieni, czyli dany kolor może być jaśniejszy lub ciemniejszy, intensywniejszy lub bardziej pastelowy, wchodzić bardziej w chłodne lub ciepłe tony.
Łatwo można to wyjaśnić właśnie na czerwieniach, zastanów się, jak bardzo różni się kolor wina, głęboka, ciemna, czerwień w chłodnym tobie od koloru cegieł – jasnych, intensywnych, niemal pomarańczowych lub wyrazistego koloru na znaku Stop. Proste tabele pokazujące jaki masz masz typ urody oraz jakie odcienie pasują do Twojej karnacji znajdziesz w sieci. Kiedy poznasz i zrozumiesz swój styl wszystkie sklepy zarówno oferujące tanie ciuszki jak i ekskluzywne ubrania będą stały przed Tobą otworem.

Jakie ciuszki?

Jeśli zastanawiasz się jakie wybierać ciuchy, to po poznaniu Twoich preferencji kolorystycznych i połączeniu ich z tym co lubisz, oraz dokładnych pomiarach twojego ciała, definiujących rozmiar, zakupy staną się prawdziwą przyjemnością, bo będziesz doskonale wiedziała, czego szukasz. Dostępne w second handach czy sieciówkach tanie ciuszki będą na Tobie wyglądać doskonale i będziesz każdego oszałamiać swoim wyglądem. Aby wyglądać dobrze warto, abyś po prostu była sobą, przelewała na styl ubierania to, co siedzi w Twojej duszy. Pamiętaj też, że zawsze, niezależnie od tego czy w Twojej szafie przeważają tanie ciuszki czy drugie ciuchy z butików, pamiętaj, że to dodatki mogą tak naprawdę stworzyć Twój strój. Baw się, kombinuj się przymierzaj, a przede wszystkim pamiętaj, że największą Twoją ozdobą jest uśmiech i promienny nastrój.

http://www.30wtrampkach.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ