Te fotele i krzesła kosmetyczne, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów

0
474

Gabinety kosmetyczne oferują coraz skuteczniejsze zabiegi na twarz oraz ciało. Jednak zazwyczaj do ich prawidłowego wykonania potrzebny jest czas. Klient przez dłuższą chwilę przebywa zatem w pozycji siedzącej lub leżącej. Jako właściciele zakładu powinniśmy umożliwić swoim gościom jak najprzyjemniejsze i najbardziej komfortowe spędzanie tego czasu. Klient ocenia bowiem usługę kompleksowo. Dlatego tak ważną kwestią jest dobór właściwego fotela lub krzesła kosmetycznego.

Fotele kosmetyczne

Fotel kosmetyczny pod podstawowy element wyposażenia gabinetu kosmetycznego. To przecież na nim wykonujemy większość oferowanych zabiegów. W sprzedaży dostępny jest szeroki wachlarz takich produktów. Kupujący może dokonać wyboru konkretnego modelu, biorąc pod uwagę cenę, funkcjonalność, wygląd oraz markę fotela kosmetycznego.

Zaufanym sprzedawcą foteli dedykowanych do zakładów kosmetycznych jest Activeshop.pl. W jego asortymencie znajdują się tylko i wyłącznie trwałe oraz dobrze prezentujące się produkty. W opcji są:

  • fotele typu Basic, które występują w trzech atrakcyjnych kolorach (białym, szarym, czarnym),
  • fotele kosmetyczne składane,
  • fotele kosmetyczne na kółkach,
  • fotele kosmetyczne dedykowane do zabiegów na rzęsy,
  • fotele kosmetyczne hydrauliczne, w tym modele z kołyską,
  • fotele kosmetyczne elektryczne regulowane pilotem,
  • fotele kosmetyczne podologiczne,
  • fotele kosmetyczne sterowane telefonem i bezprzewodowym pilotem,
  • fotele kosmetyczne podgrzewane.

Katalog produktów obejmuje fotele takich renomowanych marek jak: Azzurro czy Activeshop. Te nowoczesne urządzenia zapewniają komfort nie tylko klientom, ale również osobom wykonującym zabiegi. Modele posiadające regulację wysokości lub kąta nachylenia podparcia albo podnóżków, pozwalają na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz gwarantują jak najlepszą pozycję potrzebną do wykonania danego zabiegu kosmetycznego.

Krzesła do makijażu

Jeśli dany gabinet kosmetyczny posiada także usługi z zakresu wizażu, to z całą pewnością powinien być wyposażony w profesjonalne krzesło do makijażu. Koszt tego typu krzesła na przekracza zazwyczaj tysiąca złotych, a jego obecność w danym miejscu robi wrażenie. Fotele do makijażu swoim wyglądem przypominają bowiem fotele hollywoodzkich gwiazd.

Krzesła do makijażu są podwyższone, dzięki czemu gwarantują lepszy dostęp do twarzy klienta. Activeshop proponuje krzesła składane z podnóżkiem, krzesła z zagłówkiem, krzesła aluminiowe, krzesła drewniane. Wszystkie modele występują w stylowym czarnym kolorze.

Krzesła kosmetyczne

Równie ciekawą propozycję stanowią krzesła, które można używać do różnego rodzaju czynności kosmetycznych, w tym zabiegów na stopy lub wykonywania makijażu. W zależności od modelu posiadają one kółka, podłokietniki, zagłówek, regulowaną wysokość i kąt nachylenia siedziska. Każdy egzemplarz charakteryzuje się wygodnym siedzeniem.

I co ważne krzesła kosmetyczne, tak samo jak w przypadku foteli kosmetycznych, można bardzo łatwo utrzymać w czystości i higienie. Materiały, z których je wykonano, są odporne na mycie i ścieranie. Do wyboru są krzesła kosmetyczne w kolorze białym, szarym lub czarnym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ