Moda jest dla każdego. Zarówno dorosłych , jak i dzieci.  Najszerszą jednak grupą odbiorców rynku odzieżowego są nastolatkowie. Nie ma się co dziwić, że rynek ubrań młodzieżowych stale się rozwija i wciąż rośnie. Właściwie z sezonu na sezon zaobserwować można, szczególnie w sieciówkach co w danym momencie jest na topie.

Bluzy przede wszystkim

Ubrania młodzieżowe generalnie kojarzą się z pewną częścią gardoroby. Są to oczywiście bluzy, niegdyś uważane z za element odzieży sportowej. Bluzy jednak, ze względu na funkcjonalność oraz przede wszystkim wygodę wkradły się do casualowego stylu i mają się w bardzo dobrze. Do wyboru jest całe mnóstwo fasonów  i modeli. Od pewnego czasu w śród ubrań  młodzieżowych królują kroje bluz typu oversize, czyli obszerne luźne bluzy, z kapturem lub bez, nadające nonszalanckiego stylu całej stylizacji. Szalenie modne jest również połączenie bluzy elementami koszulowymi, to jest kołnierzykiem lub bufiastymi rękawami. Miejsca troczków często zajmują także satynowe i atłasowe tasiemki. Ponad to gorącym trendem są bluzy z kreskówkowymi nadrukami, naszywkami i szalonymi printami- im bardziej się dzieje, tym lepiej.

Moda jak dżungla

Ubrania młodzieżowe zdominował również wszech obecny motyw zwierzęcy. Ubrania młodzieżowe, zwłaszcza stworzone z myślą o dziewczynach połączone są z elementami zwierzęcymi. Bardzo na topie, a w zasadzie wszechobecny i dominujący w ostatnim czasie jest motyw jednorożca oraz pandy. Nie tylko, jakby się mogło wydawać na piżamach, ale na t- shirtach, bluzach, czy czapkach. Ponad to ogromnym zainteresowaniem cieszą się nakrycia głowy z uszkami zwierząt, czy też na kapturach. W ostatnim czasie bardzo modne stały się również pluszowe kombinezony, które wydają się być bardzo wygodne i praktyczne, zwłaszcza w długie i ponure jesienne wieczory. Oczywiście oprócz jednorożca oraz pandy, bardzo popularne są również kombinezony w formie królika, misia czy kota. Ubrania młodzieżowe   dla chłopaków zdominowane są w ostatnim czasie przez motyw oraz postacie z komiksów Marvel’ a oraz Gwiezdne Wojny.

http://www.gminachorzele.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ