5 kroków do hipnotyzującego spojrzenia

Duże, powabne oczy są marzeniem każdej kobiety. Jedne mają te szczęście, że się z nimi rodzą, inne są zmuszone stosować różne triki, które pomogą im zbliżyć się do wymarzonego rezultatu. Jednak najważniejsze jest to, że jest to możliwe. Czytaj dalej, a dowiesz się w jaki sposób twoje oczy staną się hipnotyzująco duże.

Po pierwsze akcesoria

Bez dobrego wyposażenia nie da się rozpocząć żadnej makijażowej sztuczki. Głębokie spojrzenie można wydobyć poprzez odpowiednie wykonanie specjalnego make-up’u, który opiera się na rozświetleniu wewnętrznych kącików oka. Ważne jest, aby przed takim zabiegiem użyć wybrany przez nas peeling, a dopiero później krem nawilżający. Przydatna może okazać się również specjalna baza pod fluid. W zależności od preferencji można zastosować korektor, puder lub podkład. Dopiero po tych czynnościach można zabrać się do głównego celu, czyli makijażu oczu.

W tym celu niezbędna będzie:

• zalotka,
• tusz do rzęs,
• kredka do oczu, ecru,
• cień do powiek w kolorze kremowym, delikatnym różu oraz wybrany przez nas ciemny kolorze,
• eyeliner, najlepiej czarny,
• mały, okrągły pędzelek,
• duży pędzel.

Przepis na kocie oczy

1. Rozpocznij makijaż od nałożenia kremowego cienia do powiek, a następnie wewnętrzną część pomaluj jasnym odcieniem.
2. Z kolei od zewnątrz pomaluj ciemnym cieniem. Pamiętaj, aby zatrzymać się w okolicy połowy powieki.
3. Obrysuj rzęsy eyelinerem. Zacznij kawałek dalej od kącika.
4. Kredkę rozsmaruj pod brwiami oraz zaznacz wewnętrzną część dolnej powieki.
5. Na koniec, podkręć rzęsy najpierw zalotką, a później przy użyciu maskary.

Z czasem nabierzesz wprawy, a ten makijaż będzie dla ciebie bardzo prosty i przyjemny. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę także na wygląd ust, który będzie znakomitym dopełnieniem. Ważne jest, aby przy dużym makijażu oczu, delikatniej pomalować wargi. W przeciwnym razie może powstać efekt zbyt wulgarny lub nawet komediowy. Najlepiej zdecyduj się na bezbarwny błyszczyk i olśnij wszystkich dookoła swoim nowym wyglądem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ