5 produktów, bez których nie może obejść się sportowiec

Każdy sportowiec sięga po najlepsze kosmetyki, które zapewnią mu maksymalny komfort i wygodę. Większość z nich ma zawsze przy sobie dezodorant Men Expert, który działa długo, orzeźwia i pobudza do intensywniejszych ćwiczeń.

Osoby aktywne fizycznie potrzebują nieco innych kosmetyków, o silniejszym działaniu i jeszcze lepszych właściwościach. To właśnie z myślą o nich eksperci L’Oreal stworzyli antyperspirant Men Expert. Seria tych kosmetyków została wzbogacona o nowoczesne technologie, które zadowolą najbardziej wymagającego sportowca. Oprócz tego osoby aktywne fizycznie muszą mieć odpowiedni żel pod prysznic, szampon i inne preparaty, które ułatwią im życie.

Kosmetyk nr 1 – dezodorant Men Expert

Każdy sportowiec powinien przekonać się, jak działa antyperspirant Men Expert. Do wyboru ma kilka różnych kosmetyków o nieco odmiennym, jednak równie intensywnym działaniu. Osoby potrzebujące niezwykle długotrwałej ochrony przed potem powinny sięgnąć po Inbincible. Jest to antyperspirant Men Expert zawierający aktywne mikrokapsułki, które są mistrzami w walce z potem. Znajdująca się w składzie sól cynku zwalcza nieprzyjemny zapach i wchłania nadmiar sebum. Kosmetyk wyróżnia się tym, iż działa przez 96 godzin, bijąc konkurencję na głowę. Sportowcy, którzy chcą mieć kosmetyk „do wszystkiego”, a więc zapewniający ochronę przed potem, brzydkim zapachem oraz białymi (na ciemnych) i żółtymi (na białych) plamami na ubraniach powinni spróbować Carbon Protect. Ten antyperspirant Men Expert łączy w sobie te wszystkie funkcje. Do bardzo intensywnych ćwiczeń, w wysokich temperaturach, nada się Thermic Resist. Preparat ten zapewnia ochronę przed nagłym uderzeniem gorąca. Jego formuła testowana była w temperaturach sięgających 45 stopni C. Sportowiec dbający o swój wygląd z pewnością unika brudnych plam. W tym przypadku sprawdzi się antyperspirant Men Expert Shirt Protect. Długotrwałe orzeźwienie zapewni Cool Power zawierający ultraświeże cząsteczki. Ich działanie rozpoczyna się natychmiast, gdy zrobi się bardzo gorąco. Do tego mentol zapewnia uczucie przyjemnego chłodu.

Kosmetyk nr 2 i 3: orzeźwiający żel pod prysznic i dobry szampon

Sportowiec powinien mieć dobrej jakości żel pod prysznic, który nie tylko będzie działał orzeźwiająco, ale też doda energii. Powinien nawilżać skórę i ujędrniać ją. Warto, by miał zapach współgrający z pozostałymi kosmetykami (takimi jak antyperspirant Men Expert).

Włosy po intensywnym wysiłku nie wyglądają najlepiej. Są przepocone i niezbyt świeże. W tym przypadku także trzeba postawić na dobry szampon, który je wzmocni. Sportowcy myją włosy nieco częściej, więc ten kosmetyk nie może ich wysuszać i obciążać. Warto, by był wzbogacony o naturalne składniki, które nie będą podrażniać skóry głowy.

Kosmetyki nr 4 i 5: balsam do ciała oraz pomadka do ust

Podczas aktywności fizycznej ciało się poci, przez co też bardziej brudzi. Skóra zaś staje się wysuszona i potrzebuje odpowiedniej regeneracji i pielęgnacji. Wówczas z pomocą przychodzi dobry balsam do ciała. Najlepiej, by miał zarazem naturalny skład i silne działanie.

Gdy już dobierzemy odpowiedni dezodorant Men Expert, żel pod prysznic, szampon i balsam przychodzi pora na pomadkę do ust. Powinna być bezbarwna i posiadać filtr UV. Wielu sportowców ćwiczy także na świeżym powietrzu – co naraża usta na uszkodzenia i pierzchnięcie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ