Gadżety ze zdjęciami

Przyjaciółka to osoba, na którą zawsze możesz liczyć. I to bez względu na to, czy widzicie się codziennie czy raz na jakiś czas. Przyjaźnić można się nawet na odległość. Na szczęście ktoś kiedyś wymyślił coś takiego jak zdjęcia. Oprawione w ramki nie tylko stanowią pamiątkę, ale również zdobią domowe wnętrza. Od jakiegoś czasu w sprzedaży dostępne są również inne fotograficzne gadżety. Dzięki nim możesz sprawić swojej przyjaciółce podarunek, który będzie jej ciągle przypominał o waszej przyjaźni.

Gadżety ze zdjęciami nadające się do zawieszenia

Tego typu gadżetów jest naprawdę sporo. Można je zamówić z jakiejś szczególnej okazji (np. urodzin, imienin, międzynarodowego dnia przyjaźni, który wypada 30 lipca) lub tak po prostu. W opcji są fotoobrazy lub fotoplakaty, które mogą przedstawiać dowolne zdjęcia. Z powodzeniem umieścisz tu własną lub waszą wspólną fotografię. Co istotne plakaty oraz obrazy dostępne są w różnych wariantach wielkościowych. Do wyboru są takie formaty jak: A2, A3, B2 oraz 30 cm x 30 cm i 40 cm x 60 cm.

Ciekawą propozycją może być także zakup magnesu na lodówkę. Magnesy ze zdjęciem cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, więc warto sprawić drugiej osobie taki popularny, ale jednocześnie oryginalny prezent. Jego wyjątkowość polega na tym, że można na nim umieścić fotograficzne wspomnienia ze wspólnych wakacji, imprez lub wypadków na zakupy. Dzięki temu będą zawsze w zasięgu wzroku. Fotomagnesy dostępne są w różnych wariantach, w tym:

  • fotoMagnesy Polaroid,
  • fotoMagnesy Polaroid z kopertą,
  • fotoMagnesy kwadratowe,
  • fotoMagnesy prostokątne,
  • fotoMagnesy prostokątne z kopertą,
  • fotoMagnesy z podpisem,
  • Insta magnesy,
  • fotoNotesy na lodówkę.

W zależności od wybranego typu magnesu mamy również możliwość doboru jego rozmiaru. W sprzedaży są magnesy ze zdjęciem o zróżnicowanych wymiarach, w tym między innymi:  7,5 cm x 7,5 cm, 9 cm x 6 cm, 13 cm x 9 cm.  

Gadżety ze zdjęciami o praktycznym zastosowaniu

Godne polecenia są także fotoprezenty użytkowe. Twojej przyjaciółce na pewno przypadnie do gustu personalizowany kubek. Będzie go mogła używać w domu lub w pracy. Na kubku można umieścić zdjęcie lub inną grafikę, a także tekst typu: Przyjaciółka od serca, Kobieta ideał, Bądź najlepszą wersją siebie, Najlepsza kobieta na świecie.

Fotoprezent może przyjąć także formę etui na telefon lub fotokalendarza. Personalizowany case wykonany jest z najwyższej jakości polerowanego i hartowanego szkła. W efekcie wygląda jak prawdziwe szkło. Stanowi ochronę telefonu i jego efektowną dekorację. Fotonotes to natomiast idealny prezent dla kobiet, które uwielbiają wszystko zapisywać i planować swój dzień. Okładka notesu daje spore pole do popisu. Można na niej umieścić zdjęcie, imię i nazwisko przyjaciółki lub jakąś ciekawą sentencję albo cytat.

Gdzie zamówić takie podarunki ze zdjęciami?

Dużym zaufaniem klientów cieszy się drukarnia Fotobum.pl. Załoga firmy posiada bogate doświadczenie poligraficzne i dysponuje najwyższej jakości nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu tworzy idealne fotoprezenty. Nadruki są trwałe i wyraźne.

Strona internetowa firmy to cała masa inspiracji w zakresie pomysłów na prezenty dla bliskich nam osób, ale również fotoproduktów, nadających się do zamówienia na własne potrzeby. W asortymencie dostępne są wszystkie wymienione powyżej rodzaje fotoprezentów, jak również naklejki na ścianę, fotopuzzle oraz personalizowane albumy na zdjęcia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ