Jak wygodnie podróżować, czyli podróże z Rogalem?

Każdemu z nas zdarza się wyruszać w dalekie podróże. Po pewnym czasie przebywania w jednej pozycji zaczynamy odczuwać dyskomfort ze strony mięśni i ogólne zmęczenie. Często w takich sytuacjach zagłówek okazuje się zbyt twardy i nie możemy się w niego wpasować.
Takie problemy dotykają nie tylko dorosłych, ale i dzieci.

Każdemu z nas zdarza się wyruszać w dalekie podróże. Po pewnym czasie przebywania w jednej  pozycji zaczynamy odczuwać dyskomfort ze strony mięśni i ogólne zmęczenie. Często w takich sytuacjach zagłówek okazuje się zbyt twardy i nie możemy się w niego wpasować.

Takie problemy  dotykają nie tylko dorosłych, ale i dzieci.

Specjalny kształt poduszki (kształt rogala)  został opatentowany po to, by uczynić nasz wypoczynek jeszcze bardziej komfortowym. Kształt ten bowiem, odpowiada naturalnym krzywiznom kręgosłupa, gwarantując ułożenie ciała w prawidłowej pozycji. Poduszki są  dostępne w rozmiarach dostosowanych zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Różnią się także kolorystyką- zaprojektowane dla dzieci, mają żywe kolory i śmieszne dodatki ( podobieństwo poduszki do zwierzątka), które  zachęcają dzieci do przytulania. Te drugie są większe, stonowane kolorystycznie i dopasowane do anatomicznej budowy osoby dorosłej.

Poduszki rehabilitacyjne są nieduże i bardzo praktyczne. Można je ze sobą zabrać w każdą daleką wyprawę, żeby zapewnić sobie komfort podróżowania, a także zadbać o prawidłowe ułożenie głowy i szyi podczas długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej.

Poduszki ortopedyczne są przedmiotem medycznym, stworzonym w oparciu o wiedzę z zakresu rehabilitacji i w oparciu o najróżniejsze doświadczenia z życia codziennego. Są pomocne w leczeniu bólu kręgosłupa, szczególnie odcinka szyjnego, zapewniając mu prawidłowe podparcie i zmniejszając obciążenie mięśni. Dodatkowo wymuszają ułożenie ciała w prawidłowej pozycji, zapewniają lepszą stabilność i  ochronę przed urazami.

Nowoczesna poduszka rehabilitacyjna wypełniona jest tworzywem pozwalającymi na idealne dopasowanie się do głowy i szyi użytkownika. Istotnie wpływa to na komfort podróżowania i pozwala na  przyjemniejsze  spędzenie czasu . Poduszka posiada bawełniany pokrowiec, który zapobiega poceniu się podczas odpoczynku, jest przyjemny w dotyku i można go łatwo zdjąć i wyprać.

Warto dodać, że poduszka rehabilitacyjna jest przydatna nie tylko podczas spania w podróży, ale także podczas czytania, czy oglądania telewizji . Można ją używać w domu lub zabrać ze sobą np. do kina lub samolotu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ