Każdy chce być na czasie, pokazać innym, że ma wyczucie stylu. Mężczyźni wyśmienicie prezentują się w idealnie dopasowanych garniturach. Kobiety zaś ubierając garsonki pokazują swoją klasę i elegancję. Modna odzież to również strój sportowy, jak i koszula czy bluzka na co dzień. Projektanci wykorzystują różne kroje oraz fasony, co czasami sprawia, że ubranie sportowe również pokazuje naszą szykowność. Wiele stylizacji wciąż się powtarza lub nigdy nie znika. Garsonki zawsze będą modne, ponieważ ukazują elegancję oraz nadają się na wiele różnych okazji. Jeans co chwile towarzyszy modelkom na pokazach mody, dlatego nie wyrzucaj starych spodni z dziurką na kolanie. Bądź kreatywna i dodaj im uroku jakimiś ozdobami. Jeżeli nie teraz, to założysz je za niedługo, ponieważ na pewno wrócą do mody.

Jaką stylizację wybrać?

Obecna moda jest bardzo elastyczna. Na przykład wiele możliwości może dać Ci kostium stworzony ze spódnicy oraz bluzki. Taka stylizacja może okazać się świetnym wyborem na dyskotekę czy do pracy. Bardzo ładnie komponuje się ze sobą rozkloszowana spódnica z dopasowanym do Twojej sylwetki topem. Wspaniale sprawdzi się również wąska spódnica z topem typu oversize. Sama możesz skomponować modną odzież, jak tylko Ci się zamarzy. W ostatnich czasach króluje kratka i wzory kwieciste, które co chwile wracają do mody.

Skąd brać pomysły na tworzenie codziennych kreacji?

Oglądając seriale często rzucają mi się w oczy ich bohaterki. Zazwyczaj każda ma swój styl. Jedna ubiera się bardziej na sportowa, lecz druga na przykład cały czas chodzi w garsonkach. Widać, że ubierają się tak, by pokazać charakter danej postaci. W ten sposób możemy wiele się dowiedzieć o danym człowieku. Jego ubiór pokazuje nam czy ktoś jest bardziej odważny, czy też nieśmiały. Co prawda każdy ogląda co innego. Jedni lubią polskie seriale, lecz drudzy zagraniczne. W zagranicznych kreacje gwiazd na pewno różnią się od tych w Polsce. Niestety bywa, że jesteśmy zacofani w niektórych trendach. Dlatego oglądając i przypatrując się, może ukazać nam się wiele modnej odzieży.

http://www.e-ciuszki.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ