Ramoneska

Kurtki skórzane to nie tylko element garderoby. Podniesiona do rangi ikonicznego elementu popkultury przez aktorów i innych artystów, stanowiła swego czasu mocne wyznaczenie linii trendów, przy czym trzeba zaznaczyć, że naprawdę mamy do czynienia z rewolucją totalną, jeśli chodzi o rozmaite kurtki. Tutaj trzeba powiedzieć też jasno – gdy mamy do czynienia z kurtkami skórzanymi, nie sposób pominąć tutaj coś, co absolutnie wpisuje się w pojęcie klasyki męskiej elegancji. W buntowniczym, zadziornym wydaniu, ale jednak elegancji. I to bezdyskusyjnej. Sprawdź jakie propozycje w tej kategorii przygotowaliśmy w naszym sklepie – wystarczy, że wejdziesz tutaj – https://tomskor.pl/12-on.

Perfecto, czyli prawdziwe oblicze Ramoneski

Pod koniec lat dwudziestych ubiegłego stulecia, a konkretniej w roku 1928, Irving Schott powołał do życia pewną kurtkę. I prawdopodobnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ początkowo była ona dedykowana dla motocyklistów. W roku 1954, za sprawą legendy kina – Marlona Brando, który nosił tę kurtkę w filmie Dziki, świat odbiorców popkultury po prostu oszalał. Jednak przełom lat 60 i 70 minionego wieku, w rozkwicie ewolucji rockowej, z rozmaitymi odmianami tej muzyki, przyszedł też pewien boom modowy.

Ramoneska, bo taką spolszczoną nazwę nosi ten niezwykły model kurtki, spopularyzowana została głównie przez muzyków zespołu The Ramones, którzy byli absolutnie wyjątkowym zespołem punkrockowym.

Tomskór – dla facetów, którzy wiedzą czego chcą

Nasz wybór kurtek odzwierciedla podejście do skór. Wiemy, że są one zróżnicowane i tak właśnie staramy się zestawiać nasze kolekcje. Skórę uwielbiamy, to dla nas materiał z duszą, niedający się porównać z żadnym innym. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszym rozwiązaniom tej kategorii. Szybko przekonasz się o tym, że jeśli chodzi o takie kurtki, naprawdę będziemy mogli mówić o konkretnych i ciekawych rozwiązaniach. Takich, które pozwolą Ci na dopasowanie do Twojego indywidualnego stylu czegoś perfekcyjnego, współgrającego z Tobą w stu procentach.

Nie tylko dla Panów

W swoim asortymencie absolutnie nie zapominamy o paniach. Wiemy bowiem, ze skórzane kurtki czy elementy galanterii są przez wiele kobiet uważane za absolutny i totalny must have, jeśli chodzi o obowiązkowe atrybuty wyjątkowego stylu. Zapraszamy również i Was, drogie Panie, do dokładnego przyjrzenia się naszym kurtkom, i nie tylko. Wystarczy, że przejdziecie tutaj: https://tomskor.pl/13-ona. To będzie naprawdę świetna i konkretna decyzja, zapewniamy.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ