strój kąpielowy

Jeżeli jeszcze jesteście na wakacjach, to istnieje spora szansa, że dosłownie za chwilę, zbliża się Wam długo wyczekiwany urlop a wraz z nim wyjazd na wymarzoną podróż. Jak wiemy, Polacy kochają wakację, a w szczególności te nad polskim morzem. Gorący piasek, piękna pogoda i nieograniczony bezkres falującej wody, czegóż więcej do szczęścia trzeba? No, zdecydowanie idealnym dopełnieniem tej sielanki będzie dobrze dopasowany strój kąpielowy, który pozwoli czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Jaki strój kąpielowy wybrać? Tego dowiecie się z dzisiejszego poradnika!

Strój dopasowany do potrzeb

Poruszając temat strojów kąpielowych, często możemy spotkać się ze skrajnie różnymi opiniami. Wiele kobiet broni stanowiska utrzymującego, że to bikini jest jedynym słusznym wyborem, z drugiej strony jednak nadal bardzo duża część pań sięga po jednoczęściowe stroje kąpielowe. Jak to z nimi jest i od czego to zależy? Tak naprawdę nie da się wskazać jednego wiodącego czynnika, bo przecież każda kobieta oczekuje od stroju czegoś innego. Dla jednej będzie się liczyć wyłącznie wygląd, dla drugiej funkcjonalność, a dla trzeciej komfort.

Dla tych Pań, które nie boją się zmoczyć…

Niewątpliwie jednoczęściowe stroje kąpielowe damskie ustępują popularnością klasycznemu bikini. Nie oznacza to jednak, że nie warto po nie sięgać. Wręcz przeciwnie! Ten rodzaj kostiumu oferuje bardzo wiele zalet, których próżno szukać w “dwuczęściówkach”. Największą zaletą jednoczęściowych kompletów jest zdecydowanie funkcjonalność. W przeciwieństwie do bikini takiemu kostiumowi niegroźne są fale i intensywny ruch w wodzie. Dzięki jednolitej konstrukcji mamy pewność, żę nic nam się nie zsunie, rozwiąże, czy najzwyczajniej w świecie spadnie. Dodatkowo jednoczęściowe stroje kąpielowe damskie zapewnią pływaczkom znacznie lepszą opływowość, co za tym komfort pływania jest większy, a trud pokonywania kolejnych fal mniejszy.

Zakryj swoje niedoskonałości

Jak wiemy nie samym pływaniem żyje człowiek, a plażowanie to jednak w dużej mierze pobyt na piasku.  Tutaj oczywiście stroje kąpielowe damskie tego typu również mogą coś zaoferować. Zaletą jednoczęściowej konstrukcji kombinezonu jest doskonałe krycie niedoskonałości. Jeżeli wstydzisz się rany po cesarskim cięciu lub po prostu nie chcesz eksponować brzucha, to jednoczęściowy strój w tym Ci pomoże, czego nie można powiedzieć o strojach dwuczęściowych. Nie oznacza to oczywiście, że ten rodzaj kostiumu musi kojarzyć się wyłącznie z ukrywaniem niedoskonałości. Dobrze dobrany strój potrafi bardzo mocno podkreślić sylwetkę i wyeksponować kobiece atrybuty, które zwrócą uwagę niejednego mężczyzny i ratownika!

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ