rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs

Panuje przekonanie, że rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs często są osłabione i zniszczone. Jednak czy zawsze tak jest? Niekoniecznie. Trzeba powiedzieć z wielką odpowiedzialnością, że osłabione i zniszczone częściowo rzęsy zwykle są rezultatem nieprawidłowej pracy kosmetyczki, która przeprowadziła dany zabieg. Dlatego przed decyzją prowadzącą do przedłużenia rzęs powinniśmy rozeznać rynek kosmetyczny i wybrać takiego fachowca, który ma dobre opinie wśród naszych znajomych lub w sieci możemy znaleźć wiele pochlebnych komentarzy na temat efektywności jego pracy zawodowej. Jest to bardzo ważne, bowiem dzięki temu będziemy mogli być pewni, że idziemy do profesjonalnego fachowca, który sprawi, że po skończonym zabiegu będziemy w pełni zadowolonym człowiekiem, a wydanych pieniędzy nie będziemy w żadnym wypadku żałować.

rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęsSposoby doklejania rzęs

Niektóre kobiety decydują się na kilka rozwiązań jeśli chodzi o doklejanie rzęs. Prostym rozwiązaniem jest doklejanie rzęs jedynie u nasady. Jednak prawidłowa zasada doklejania rzęs i zdecydowanie bardziej profesjonalna, polega na doklejaniu jednej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej rzęsy na całej jej długości. Drugi sposób zdecydowanie bardziej sprawia efektowny wygląd rzęs, które będą równo ułożone, a przede wszystkim odpowiednio rozdzielone. Warto pamiętać, że Twoje rzęsy nie mogą być w żadnym wypadku sklejone, bowiem przy równomiernym wypadaniu będzie się traciło tylko po jednej rzęsie naraz, co zapobiegnie zaburzania ich naturalnego cyklu rośnięcia i wypadania. Sztuczne rzęsy należy tak dobrać, aby uniknąć obciążania naturalnych włosków. Zwykle rzęsy wypadają po okresie od ośmiu do dziesięciu tygodni. Z kolei pełna regeneracja rzęs trwa nawet około siedem miesięcy od zakończenia ich przedłużania. Dlatego warto skorzystać wtedy z zakupu odpowiednich preparatów, które sprawią szybko ich odbudowania, a w konsekwencji niezbędnego wzmocnienia. W celu zakupu danego preparatu warto najpierw doradzić się osoby, która będzie przedłużała nam rzęsy lub czerpać z informacji zawartych na różnych stronach internetowych przeznaczonych do takich tematów.

Konsultacja ze specjalistów

Jak już zostało podkreślone, duża część kobiet kobiet nie decyduje się na przedłużenie rzęs w obawie przed zniszczeniem. Jeśli się jednak zdecydują warto pamiętać, żeby rzęsy przed doklejeniem sztucznych odtłuścić specjalnym preparatem. Wówczas możemy być pewni, że przeprowadzony zabieg powiedzie się i będziemy się cieszyć z końcowego efektu.

[Głosów:3    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ