Z czym połączyć jeansową koszulę?

Są ciuchy, które powinny znaleźć się w każdej kobiecej szafie. Bezapelacyjnie należy do nich jeansowa koszula. W końcu zawsze jest modna, a do tego niezwykle wygodna. Ważne jest jednak, aby wiedzieć w jakiej stylizacji wypada najkorzystniej.

Z obcisłymi spodniami

Jeansowa koszula w połączeniu z idealnie dopasowanymi spodniami to klasyk sam w sobie. Ten zestaw pasuje właściwie zawsze, na imprezę, czy do szkoły lub na zakupy. Nic w tym dziwnego, że ma taką rzeszę zwolenników. Szczególnie polecane jest dobranie czarnych spodni, które dodadzą pazura. Bardziej finezyjnym rozwiązaniem jest jeansowa góra z kwiecistymi legginsami. Idealne na ciepłe pory roku, a jesienią, czy zimą pozytywnie wyróżni nas wśród ponurego tłumu osób ubranych na czarno i szaro.

Praktycznie i pewnie

Bojówki, najlepiej khaki, mają grono stałych i wiernych sympatyków, przede wszystkim wśród kobiet praktycznych i pewnych siebie. Do zielonych spodni bojówek znakomita będzie jasna jeansowa koszula. Ten zestaw pomoże nabrać trochę więcej dziewczęcości.

Ostra stylizacja

Jeśli ubrania dodają pewności siebie, to zestaw koszula jeansowa z ramoneską i obcisłymi spodniami powinien być przypisywany notorycznie większości kobiet. W dodatku nie da się ukryć, że jest on niezwykle seksowny i wygodny. Odważne osoby mogą zamiast spodni zdecydować się na spódnicę. Wtedy bardzo korzystnie może wypaść skórzana mini lub dłuższa, w zależności od okazji i jej właścicielki.

Wielowarstwowo

W cieplejsze lub chłodniejsze dni dobrze ubierać się na cebulkę. Do tego idealnym rozwiązaniem będzie, choćby biały T-shirt, a na wierzch oczywiście jeansowa koszula. Dolna część garderoby jest dowolna, bo właściwie wszystko do niej pasuje. Tak, więc w cieplejsze dni można postawić na spódnicę w okolicach kolan, a w chłodniejsze jakiś modny model spodni, przykładowo z wytartym materiałem lub przeciętymi pasami.

Największą bolączką są zdecydowanie dwie sytuacje, gdy na jeansową koszulę jest za ciepło i kiedy trzeba wybrać tylko jedną stylizację. Jednak nie jest to przecież najgorsza decyzja w życiu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ