Muzyka hip–hop, jak i cała jego kultura to ważna część Twojego życia. Szanujesz polskich artystów i jak nikogo innego właśnie ich cenisz sobie najbardziej. Za flow, genialne, z życia wzięte teksty niosące prawdziwy przekaz czy po prostu ich styl życia. Mnóstwo płyt w Twojej muzycznej kolekcji oraz kilkadziesiąt zebranych autografów hip–hopowych wykonawców. Czy tylko jedna rzecz odbiega od stylu oraz muzyki Twojego życia i kompletnie się z nimi nie zgadza? Czy jest to twój codzienny ubiór, który nie ma określonego charakteru oraz wymaga kilka porządnych poprawek? Jeśli tak, to z ogromną przyjemnością przedstawiamy Ci markę Prosto.

Prosto

To w 100% polska marka, która może pochwalić się swoim istnieniem od 2003 roku. Jest to bardzo dobra firma, która tworzy swoją odzież nie tylko ograniczając się do miłośników muzyki hip – hop, ale i z myślą o wielbicielach miejskiego oraz sportowego stylu bycia. Proponowana przez nich odzież to wysoka jakość ich produktów. Firma Prosto. to szeroka propozycja ubrań dla panów, jak i dla pań, którą można nabyć w na ich stronie internetowej lub w jednym z sześciu sklepów, które znajdują w się w największych miastach Polsce. Każdy, kto wspiera polską muzykę hip – hopu tak samo powinien wiedzieć o istnieniu polskiej marki Prosto.

Kolekcja

Jak już , dzieli się na damską oraz męską część garderoby. Znajdziesz tam ubrania w klasycznym stylu oraz te, które bardziej akcentują wybrany gatunek muzyczny, jakim jest hip – hop. Są to również elementy odzieży, którymi mogą pochwalić się ,,skejterzy’’ jak i Ci, którzy uwielbiają różnorodną aktywność fizyczną czyli sportowcy. Możemy zaliczyć ją również do odzieży ulicznej, która w szczególny sposób nawiązuje do artystów urodzonych w wielkich blokowiskach na terenie wielkich miast. Na wielu modelach istnieje wyraźny napis nazwy firmy, który z dumą możemy nosić na każdej części naszego ciała. Kolekcja od lat nie zanudza, co więcej swoją gamą kolorystyczną produktów przyciąga coraz więcej klientów. Niezmiennie firma Prosto. zmienia swoją kolekcję, współgrając harmonijnie z biegiem następujących trendów. Wiele artystów polskiego hip–hopu występuje w swoich clipach właśnie w ubraniach firmy Prosto. w celu promowania i szerzenia polskiej marki.

prosto

Styl

Każdy prawdziwy ,,skejt’’ nie obędzie się bez czapki typu fullcap oraz luźnej, przydużej koszulki. Także i te produkty w szerokim wyborze można znaleźć w tym sklepie. Kobieca część klientów sklepu znajdzie stylowe bluzki, koszulki oraz spódniczki czy spodnie. Nie tylko ubrania, ale i także płyty muzyczne to produkty, które można znaleźć w ich asortymencie. Zatem jeśli brakuje Ci stylu, który miałby pokazywać twoją nierozerwalną więź z miejskim i hip–hopowym stylem, zachęcamy do sprawdzenia oferty Prosto.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ